E martë, 21 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

Kejvina Kthella reagon pas largimit nga “Xing me Ermalin”

Pas lajmit të largimit të Arbana Osmanit nga “Top Channel”, një tjetër largim nga televizioni bëri bujë në mediat shqiptare. Bëhet fjalë për bukuroshen bjonde Kejvina Kthella, velina e emisionit “Xing me Ermalin”, për të cilën u tha se është larguar nga puna, pas një debati me moderatorin.

“Iconstyle.al” kontaktoi vetë me Kejvinën, për të mësuar më shumë për arsyen e largimit. Kur është pyetur nëse është i vërtetë lajmi i largimit, bukuroshja bjonde u përgjigj; “As po, as jo”, ndërsa shtoi se nuk donte të fliste më shumë për këtë pjesë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...