E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Tipari që i çmend të tjerët sipas shenjës së horoskopit

Cilat janë pikat tona të dobëta? Po ato të forta? Po gjysma jonë më e mirë, cilës shenjë duhet t’i përkasë?

Dashi

Guximi! Ju njiheni për karakterin e fortë, dhe aftësinë për të vepruar me kurajë.

Demi

Njerëzit vdesin për natyrën tuaj artistike. Ju keni aftësinë për t’i ndriçuar të tjerët me idetë tuaja, dhe shpesh kjo ngjall edhe xhelozi!

Binjakët

Aftësitë tuaja të komunikimit. Mund të hipnotizoni me atë artikulim që keni! Ju admirojnë kur flisni.

Gaforrja

Inteligjenca juaj emocionale. Jeni një nga shenjat më emocionale të gjithë zodiakut, por kjo s’është gjë e keqe.

Luani

Krenaria! Vetëbesimi që keni rrezaton kudo. Fillimisht i frikësoni të tjerët, por me kalimin e kohës ua adhurojnë këtë tipar.

Virgjëresha

Natyra juaj analizuese. Keni aftësi të papara për të analizuar një situatë të caktuar. Kanë logjikë të pastër dhe përballen mësë miri me kaosin që mund t’i rrethojë.

Peshorja

Natyra juaj flirtuese. Diçka e tillë nuk i vjen të gjithëve në mënyrë organike, prandaj kur shohin sa joshës mund të bëheni, admirimi përzihet me pak xhelozi.

Akrepi

Aftësitë tuaja hetuese. Ka diçka tek mënyra se si hetoni që i mahnit shenjat e tjera të horoskopit. Intuita juaj është e paparë dhe keni aftësinë për të nuhatur gënjeshtrat, apo gjërat false menjëherë.

Shigjetari

Shpirtin tuaj aventurier! Sa herë ju jepet mundësia, s’keni frikë të dilni nga zona juaj e komfortit.

Bricjapi

Etika juaj e punës. Me rregullin dhe kujdesin që tregoni gjatë punës, mund të arrini ku të doni!

Lexo edhe :   Puna, dashuria, financat/Horoskopi, 15 janar 2021

Ujori

Pikëpamjet tuaja unike. Ju shihni përtej asaj që shohin të gjithë, dhe këtë e bëni sipas mënyrës suaj.

Lexo edhe :   Puna, dashuria, financat/Horoskopi, 15 janar 2021

Peshqit

Imagjinatën. Njerëzit e admirojnë imagjinatën tuaj të paparë. Mund t’i çoni gjërat në nivel krejt tjetër, dhe të tjerët habiten prej kësaj.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...