E mërkurë, 27 Janar, 2021
1 C
Tirana

“Ju paça dhe unë!”/ Pipero ngre dolli dhe thyen gotën (VIDEO)

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero është kthyer tashmë në kryefjalën e ditës, ndërsa në intervistat e shumta që jep, informon qytetarët në lidhje me masat mbrojtëse që duhen marrë ndaj këtij virusi vdekjeprurës.

Që pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit në vend, figura e tij është e pranishme nga do.

Ndryshe nga daljet televizive, mjeku ka shfaqur edhe një anë tjetër të panjohur për publikun.

Një video që qarkullon në rrjet, tregon mjekun i cili e kthen një gotë me miqtë e tij. Pipero pasi ngre një dolli si nga Skrapari, shihet teksa flak gotën në dysheme dhe e thyen.

Ende nuk dihet nëse videoja është bërë para, apo në periudhën e pandemisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...