Stil

Jozefina Topalli bëhet gjyshe për herë të parë


               Publikuar në : 11:40 - 17/08/19 M. S

Vajza e Jozefina Topallit, Megi është bërë nënë për herë të parë sot. Ajo ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme, por ende nuk dihen detaje nëse është djalë apo vajzë.

Pak më herët u publikuan foto të Megit me partnerin e saj, por që ende ka mbetur misterioz. Por ajo që dihet është se tashmë ata të dy jetojnë në kryeqytet.

Po kështu u mësua se partneri i Megit quhet Angjelin Serreqi, dhe është pinjoll i një familje të vjetër e të njohur shkodrane.

‘Angjo’ siç e thërrasin miqtë, ka jetuar për disa vite në Itali, ku ka përfunduar edhe studimet në Universitetin e Padova-s për shkenca kompjuterike.

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: