E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Jozefina Topalli bëhet gjyshe për herë të parë

Vajza e Jozefina Topallit, Megi është bërë nënë për herë të parë sot. Ajo ka sjellë në jetë një bebe të shëndetshme, por ende nuk dihen detaje nëse është djalë apo vajzë.

Pak më herët u publikuan foto të Megit me partnerin e saj, por që ende ka mbetur misterioz. Por ajo që dihet është se tashmë ata të dy jetojnë në kryeqytet.

Po kështu u mësua se partneri i Megit quhet Angjelin Serreqi, dhe është pinjoll i një familje të vjetër e të njohur shkodrane.

‘Angjo’ siç e thërrasin miqtë, ka jetuar për disa vite në Itali, ku ka përfunduar edhe studimet në Universitetin e Padova-s për shkenca kompjuterike.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...