E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

Jonida Maliqi i vë syrin të dashurit të Olimpias

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja Jonida Maliqi zbuloi shumë detaje interesante teksa ishte e ftuar në “Xing me Ermalin”. Ajo u bë pjesë e një loje, ku duhet të zgjidhte një personazh të njohur të cilin mund ta kishte në krah.

Pas disa fytyrave të njohura publike, Jonida mbeti në fund me dy aktorët e njohur, Brad Pitt-in dhe Tom Hardy-n. Këtu zgjedhja për të ishte e vështirë, por Olimpia i sugjeroi të zgjidhte Tom-in, duke u shprehur: Merr Tom Hardyn, është dhe i ri, e ke alamet djali”. Kjo situatë nuk kishte si ti shpëtonte Ermal Mamaqit.

“Shih si bën kjo, sikur e ka pasur”, tha Ermali për Olimpian, duke shkaktuar shumë të qeshura.

Por në fund Jonida zgjodhi Tom Hardy-n dhe Ermali tha: “Jonida zgjedh të dashurin e Olimpias”, duke i bërë sërish të qeshin të gjithë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...