E hënë, 13 Korrik, 2020
31 C
Tirana

Jonida Maliqi flet më në fund për lidhjen me Romeon (video)

Më të lexuarat

U bë një kohë e gjatë që përflitet për romancën mes këngëtares Jonida Maliqi, dhe aktorit e njëkohësisht moderatorit Romeo Veshaj. Ndonëse të dy shmangin ngacmimet që vijnë nga gazetarët, një gjë i bashkon, ata janë të lumtur.

Ndonëse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata janë fotografuar shpeshherë bashkë në vende të ndryshme.

Megjithatë, Jonida më në fund pati një koment lidhur me jetën e saj personale, në këtë rast për lidhjen me Romeon.

Në një intervistë për “Prive”, kur u pyet për lidhjen, Jonida u shpreh: “Tani kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton”.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Sinjale pozitive nga Vuçiç, njofton ambasadorin rus për dialogun me Kosovën

Një ditë pas rifillimit të dialogut midis Vuçiçit dhe kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hoti, me ndërmjetësimin e zyrtarëve të BE, disa sinjale janë dhënë...

Zbardhet skandali/ ‘Drejtoresha e kopshtit pranon fëmijët e të infektuarve me urdhër nga lartë’

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, akuzon punonjësit e kopshtt Nr. 18 në Tiranë, se kanë pranuar fëmijën e një të infektuari që punon...

“Gjendja jashtë kontrollit”, qytetari denoncon tek Berisha ç’po bëhet me të infektuarit

I ashtëquajturi qytetari digjital, denoncon tek ish-kryeministri Berisha rastin e shumë personave të cilët janë në gjendje të rëndë, por atyre nuk u bëhet...

Johnson u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

Kryeministri britanik, Boris Johnson, i ka bërë thirrje qytetarëve që t’i kalojnë pushimet brenda vendit këtë verë. “Ky vend është i bekuar në mënyrë unike...

“Nuk është lojë, rrezikohet jeta”, Manastirliu publikon foton e pacientit me tuba në hundë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, çdo ditë paralajmëron në shenjë këmbane alarmi se koronavirusi është i rrezikshëm, ndaj duhet kujdes. Ajo ka sinjalizuar qytetarët duke...