Stil

Jonida Maliqi flet më në fund për lidhjen me Romeon (video)


               Publikuar në : 12:10 - 20/10/19 M. S

U bë një kohë e gjatë që përflitet për romancën mes këngëtares Jonida Maliqi, dhe aktorit e njëkohësisht moderatorit Romeo Veshaj. Ndonëse të dy shmangin ngacmimet që vijnë nga gazetarët, një gjë i bashkon, ata janë të lumtur.

Ndonëse çifti asnjëherë nuk e konfirmoi lidhjen, ata janë fotografuar shpeshherë bashkë në vende të ndryshme.

Megjithatë, Jonida më në fund pati një koment lidhur me jetën e saj personale, në këtë rast për lidhjen me Romeon.

Në një intervistë për “Prive”, kur u pyet për lidhjen, Jonida u shpreh: “Tani kemi gjithë verën që merremi me këtë çështje. Po lodhen kaq shumë, po mundohen kaq shumë. Jam shumë e lumtur dhe kaq mjafton”.

 

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT