Foto Galeri

Zbulohet lidhja e Mozzikut me modelen super yll (foto)


               Publikuar në : 12:26 - 20/10/19 M. S

Pak kohë më parë ishte vetë Loredana e cila bëri publike ndarjen nga Mozzik. Pas ndarjes, reperi u komentua shumë për një postim ku shfaqej me modelen malazeze, Ljubica Medenica. Menjëherë u uludua për një lidhje të mundshme, por në të vërtetë, mes tyre nuk ka asnjë romancë.

“Prive” ka zbuluar se lidhja mes Mozzikut dhe Ljubicës është profesionale, pasi modelja do jetë pjesë e videoklipit të ri të reperit. Kënga do mbajë titullin “Dhelpër dinake”, dhe mendohet se i kushtohet Loredanës.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT