Stil

Ja imitimi që do t’ju shkrijë së qeshuri me deputeten e listës “Basha” (VIDEO)


               Publikuar në : 17:59 - 21/10/19 M. S

Deputetja e PD-së, Majlinda Halilaj, u kthye në kryefjalën e mediave, kjo për shkak të lapsuseve të vazhdueshme që ajo bëri, gjatë fjalës së saj në Kuvend.

Majlinda Halilaj, është gruaja që zëvendësoi në Kuvend, Lulzim Bashën, pasi ky i fundit vendosi të djegë mandatin e tij dhe gjithë grupit të PD.

Majlinda në fjalën e mbajtur në seancën plenare, më shumë ka belbëzuar, se sa ka folur. Atë e ka sjellë në mënyrën më origjinale të mundshme aktorja Delinda Disha.

View this post on Instagram

Keperata 🤣🤣

A post shared by Delinda Disha Show (@delinda_disha) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT