E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
-0.5 C
Tirana

FOTO/ Grida Duma kapet mat, në kafe me…

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma është kapur mat në një kafene me ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri, Bernd Borchardt.

Ata janë fotografuar në një kafene në kryeqytet, ndërsa shfaqen shumë të përqendruar në bisedën e tyre.

Siç duket edhe në foto, Borchardt mban para një bllok të vogël, ku mesa duket ka mbajtur disa shënime nga kjo bisedë.

Më shumë se miqësore, ky ngjan me një takim pune, ndërsa mendohet se biseda mes tyre është fokusuar te aktualiteti politik, pas vendimit ekstrem të opozitës për djegien e mandateve.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

8 gra dhe 8 burra: qeveria gjermane hap rrugën për barazi gjinore

Për herë të parë në 16 vjet, Gjermania do të drejtohet nga një burrë. Por megjithëse Angela Merkel po ia dorëzon kancelarinë një pasardhësi...

OBSH: Vaksinat duhet të funksionojnë kundër variantit Omicron

Vaksinat ekzistuese duhet të mbrojnë ende njerëzit që kontraktojnë variantin Omicron nga rastet e rënda të Covid, thotë një zyrtar i Organizatës Botërore të...

Fishekët e Yuri Kim, kapsolla deri më sot…

Nga: Eduard Zaloshnja Pasi Sekretari i Shtetit Blinken e shpalli Berishën persona non grata, Ambasadorja Yuri Kim, tek shkallët e ShQUP-it, u bëri thirrje anëtarëve/votuesve të PD-së...

Escobar me agjendë të qartë kundër korrupsionit, shmanget takimi me Metën

I dërguari i SHBA për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, vjen në Tiranë me një agjendë të qartë kundër korrupsionit të politikanëve shqiptarë. Ambasada e...

“Tirana, Kryeqyteti Europian i Rinisë”, Rama uron të rinjtë për 8 dhjetorin

Në ditën e Rinisë, kryeministri Rama ka ndarë një video në rrjetet sociale, ku thotë se kjo datë i kushtohet vetëm të rinjve. “MIRËMËNGJES dhe me...