E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
1.5 C
Tirana

“Për pak muaj”, Rama nxjerr foto nga Arena Kombëtare në prag të përfundimit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto, në prag të përfundimit të Arenës Kombëtare.

Në pamje duken stolat e rinj, me ngjyrë të kuqe, ndërsa Rama ka preferuar që të mos nxjerrë pamje të reja nga stadiumi që sportdashësit mezi e presin.

“Arena Kombëtare drejt përfundimit edhe për pak muaj”, shkruan shkurtimisht kryeministri.

 

View this post on Instagram

 

Arena Kombëtare drejt përfundimit edhe për pak muaj??⚽️?

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

“Njeriu njihet kur ceket interesi personal”, Basha flet për Berishën

“E vërteta është që kam patur një bashkëpunim shumë të ngushtë. Ne kemi patur një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëri-tjetrin gjatë kohës që...

Clinton nderon kryeministrin Rama me çmimin “Vital Voices Global”

Kryeministri Edi Rama u nderua gjatë vizitës së tij në Nju Jork, me çmimin e “Inovatorit të nderuar global” nga organizata e themeluar nga...

Ukraina fuçi baruti

Perëndimi i forcon krahët Ukrainës. Për shkak të rritjes së tensioneve ushtarake me Rusinë, SHBA, Franca, Britania e Madhe, Italia dhe Gjermania kanë mbështetur...

Gjici shfrenon fantazinë: As Gjermania s’i ka bërë investimet që ka bërë Kukësi

Kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, ka surprizuar me deklaratën e tij publike, duke thënë se as Gjermania nuk i ka bërë investimet që ka...

Foltorja dhe Prefekti, nuk janë hallet e shqiptarëve

Nga: Artur Ajazi Në një kohë kur gjithë bota merret me problemet e pandemisë, apo rritjes së mirëqenies, zgjidhjen e krizave dhe shuarjen e vatrave...