E enjte, 21 Tetor, 2021
8.5 C
Tirana

Fifi ‘nxeh gjakrat’, i thotë Sheilës: S’ke ecur kurrë në muzikë (VIDEO)

Fifi dhe Sheila janë përfshirë në një debat, për jetën profesionale. Ndonëse ka pak ditë që ka startuar “Big Brother VIP”, nuk kanë munguar përplasjet. Fifi gjatë diskutimit i është drejtuar Sheilës, duke i thënë se ajo është artiste shumë e mirë, por që sipas saj, nuk ka ecur kurrë.

Diskutimi kishte të bënte me mundësitë e secilit prej konkurentëve për të pasur sukses. Por Sheila duket se nuk i ka mirëpritur aspak mirë fjalët e Fifit, e madje ia ka kthyer se kjo ka ardhur për faj të bashkëpunëtorëve.

“Kam dy vjet që kam punuar për këtë, dhe do nxjerr një album të tërë. Atëherë hajde flasim. Ti nuk e di se si mund të më ecë mua zemra ime. Nuk kam ecur sepse s’kam punuar me njerëzit e duhur”, tha Sheila.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Donaldi: Bora është femra që kam dashur më shumë gjithë jetën

Paloka reagon pas deklaratës së Bashës: Ndal përçarjen!

Deputeti i PD-së dhe njëherazi kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka, ka reaguar pas deklaratës së liderit të partisë Lulzim Basha, i cili tha...

77 mandate PS-ja?

Nga: Eduard Zaloshnja “Do të kishim marrë jo 74, por 77 mandate, nëse shumë nga ata që na votuan nuk do të kishin ngatërruar numrin...

‘Reshje shiu me intensitet të ulët’, parashikimi i motit për nesër

Duke filluar nga dita e nesërme, mbi vendin tonë depërtojnë gradualisht masa ajrore të paqëndrueshme me origjinë veriperëndimore. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh e vranësirash...

A duhet shtetëzuar transporti urban?

Nga: Klodian Tomorri Ka patur një debat mes ekonomistëve nëse shërbimi i transportit urban është apo jo monopol natyror? Evans në vitin 1991 studioi shërbimin...

Do jepni dorëheqjen nga PD? Basha: 95% e demokratëve më duan

Në një prononcim për gazetarët nga selia blu, kryedemokrati Lulzim Basha tha se 95% e demokratëve e duan në krye të betejës. Nga ana...