E premte, 3 Dhjetor, 2021
10.5 C
Tirana

Fantastike Bebe Rexha, këndon këngë popullore shqiptare (Video)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është një ndër femrat më të famshme në botë. Suksesi i saj po arrin majat, por ajo sigurohet ta kujtojë gjithmonë origjinën e saj.

Kur vjen puna për të folur shqip apo për të kërcyer vallen shqiptare, ajo është gjithmonë gati.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi. Në një video të publikuar në Instagram, Bebe shfaqet duke kënduar këngë popullore shqiptare. Për më tepër ndiqni videon!

 

View this post on Instagram

 

Albanian pride ???

A post shared by Bebe Rexha Fans ♡ (@beberexh) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bora dhe Semi do të “hakmerren” ndaj Donaldit në “Për’puthen Prime”

Puthjet e Donaldit me Beatrixin, kanë shkaktuar një bum komentesh në rrjet. Fansat janë ndarë në grupe, ndërsa ende nuk ka patur një reagim...

Sfida mes një intelektuali që kërkon të vërtetën dhe një politikani që gënjen

Nga: Andi Bushati Ka një aksiomë të mirënjohur që shpjegon përplasjen e një politikani me një intelektual në arenën publike: Sipas saj, i pari tenton...

S’donte të bënte vaksinën, italiani shkoi me krahun prej silikoni

Disa mund të akuzohen se po përpiqen t'i shmangen sistemit për të marrë një certifikatë vaksine, por mbase askush nuk është aq i shkathët...

S’ka më lavazhe e servise makinash poshtë pallateve!Veliaj tregon masat e reja

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë një dëgjese të zhvilluar me ministren e Mjedisit dhe Turizmit, Mirela Kumbaro, dhe përfaqësues të institucioneve të përfshira...

Vrasja e ish-deputetit, Artan Hoxha nxjerr videon

Kristian Klemendit dhe Marjan Kolës, të dyshuar për vrasjen e Pashko Ujkës u është komunikuar arrestimi ditën e sotme. Edhe pse ata kanë mohuar...