E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Familjen e ka shkatërruar”/ Kokalari-Grida Dumës: Sodit në livadhet e botës!

Aktivistja Evi Kokalari, ka shënjestruar me anë të një postimi në rrjetet sociale deputeten e PD-së, Grida Duma. Kokalari e cila është rreshtuar krah “Foltores” së ish-kryeministrit Sali Berisha, ka sulmuar haptazi Grida Dumën.

Ajo thotë se gjeneratat e reja duhet të rriten të fortë dhe të shëndetshëm, duke bërë kështu një paralelizëm me Dumën, për të cilën shprehet se ka shkatërruar familjen e saj.

Evi Kokalari shton dozën e sulmeve teksa shprehet se një familje e shëndetshme, respekton bashkëshortin, dhe nuk sodit në livadhet e botës.

Statusi

Grida Duma familjen e saj e ka shkatërruar. Ky është fakt.

Ka mundësi që PD-ja konservatore të fillojë të stresojë sa i domosdoshëm është besimi në Zot & familja?

Gjeneratat e reja rriten të forta në familje të shëndetshme. Një familje e shëndetshme respekton bashkëshortin/en, dhe nuk sodit në livadhet e botës.

Modernizmi që ka dashur të fusë George Soros nëpërmjet OJQ-ve , ka pasur vetëm një qëllim: DENIGRIMIN e shoqërisë.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...

Nipi i deputetit me shokët në Dubai, Rrahman Rraja: Kam tre muaj pa folur me të

Deputeti socialist, Rrahman Rraja, ka reaguar për ngjarjen e zbardhur sot nga Policia e Lezhës ku i përfshirë në grabitjen me armë ishte nipi...