E martë, 21 Shtator, 2021
18.5 C
Tirana

Ermal Mamaqi ankohet tek Grida Duma: Pse s’vjen Lul Basha tek unë?

Grida Duma ka qenë e ftuar dje në “Xing me Ermalin”. Ajo foli për shumë çështje të ndryshme, e njëkohësisht iu desh të përballej edhe me një ankesë të drejtuesit të emisionit.

“Pse nuk vjen Lul Basha tek unë? Kam dy vjet që e ftoj, po ai nuk vjen”. Duma iu përgjigj se ndoshta ai duhej ta kërkonte problemin tek vetja e tij.

E pyetur për djegien e mandateve, Grida Duma tha se ky ishte një nga aktet më të forta dhe të vërteta që ka bërë PD, dhe sipas saj, kjo ka gjetur shumë mbështetje tek njerëzit.

Duma tha se PD po shndërrohej në fasadë, dhe nuk ishte në gjendje të ndryshonte asgjë në Parlament, pasi opozita nuk dëgjohet.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kosova ndalon hyrjen e mjeteve me targa serbe, Drecun: Aksioni i planifikuar

Kryetari i Komisionit për Kosovën në Kuvendin e Serbisë, Milovan Drecun, ka deklaruar se aksioni i Njësisë Speciale të Kosovës rreth vendosjes së reciprocitetit...

Ndodh edhe kështu/Nuk siguroi dot biletën, tifozi fshihet në tualetin e femrave

Për të parë skuadrën e zemrës, ia vlen çfarë do lloj sakrifice. Një tifoz skocez i skuadrës së Sëlltikut është përballur me një të...

E mendonin të vdekur në Pukë, si i dështoi plani për inskenimin e vrasjes

Vijojnë hetimet ndaj biznesmenit italian Davide Pecorelli, të cilit i dështoi plani për inskenimin e vrasjes. Shqipëria nis hetimet për "shkatërrim prone" e "dëmtim...

Thellohet tragjedia, shuhet familja Gjoka nga shpërthimi i bombolës së gazit

Pas dy motrave dhe mamasë, ka humbur jetën edhe djali 12-vjeçar i familjes Gjoka. Enriko Gjoka 12 vjeç, fatkeqësisht nuk ia ka dalë t'i...

Vendimi/Çfarë është reciprociteti për targat e Serbisë? Blindohet kufiri

Duke parë situatën e agravuar tashmë mes Kosovës dhe Serbisë, Ministria e Punëve të Brendshme ka kërkuar nga ana e qytetarëve që të shfrytëzojnë...