Aktualitet

EMRI/ Abuzoi me të miturën në Kamëz, bie në pranga 22-vjeçari


               Publikuar në : 15:14 - 29/01/20 B H

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur dje në Kamëz, teksa një 22-vjeçar ka abuzuar seksualisht një vajzë të mitur.

Bëhet me dije se vajza e mitur i ka treguar prindërve të saj të gjithë ngjarjen dhe këta të fundit kanë bërë menjëherë denoncimin në polici.

Policia ka arrestuar 22-vjeçarin, Ardit Domi, i cili dyshohet të jetë autori i kësaj ngjarjeje të rëndë. I riu i ka mohuar akuzat e ngritura ndaj tij, duke i cilësuar si të pavërteta. Vajza e mitur është pyetur nga psikologët për ngjarjen e rëndë dhe iu nënshtrua gjatë ditës së sotme ekzaminimeve mjeko-ligjore.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT