Aktualitet

Elbasan/ Përleshje e dhunshme në qendër të qytetit, një i plagosur


               Publikuar në : 08:43 - 18/11/19 M P

Policia e Elbasanit, bën me dije se ditën e djeshme, dy persona janë konfrontuar dhunshëm fizikisht. Si pasojë njëri prej tyre është plagosur rëndë. Sherri ka precipituar në një përplasje të dhunshme me grushta dhe sende të forta, me pasoja për njërin nga të përfshirët.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të qytetit të elbasanit, ditën e djeshme (e diel), në zonën e quajtur markata e re pranë stadiumit “Elbasan Arena”, raporton noa.al.

Shqipëri-Francë/ Ja çfarë gjen policia në autobus

Sipas të njëjtave burime, Ardian Rusta 45 vjeç ka mbetur i plagosur nga sende të forta, pas një sherri me shtetasin Sh. Bajrami.

Bajrami u shoqërua nga policia e cila ndërhyri për të neutralizuar ngjarjen. Nuk janë të qarta shkaqet e këtij incidenti.

Shtypi i Ditës/ Si i kanë komentuar gazetat shqiptare ngjarjet e kesaj jave

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT