Aktualitet

Shqipëri-Francë/ Si reagoi Rama kur dëgjoi thirrjet “Rama ik”


               Publikuar në : 09:00 - 18/11/19 M P

Sali Berisha ka komentuar koret e tifozëve që shpërthyen në thirrje “Rama ik” ndaj kryeministrit Rama, në ndeshjen e djeshme ndaj Francës.

Në profilin e tij në facebook, ai ka përshendetur tifozët me një foto të Ramës dhe e ka krahasuar KM me Çausheskun në dhjetor 1989. Sipas tij, KM Rama është i tmerruar.

Postimi i Berishes

Edvin Mafia e pesoj si Çaushesku.Ai struket i tmerruar kur stadiumi çahej dhe ushtonte nga thirrjet e 20000 tifozeve “Rama Ik” duke perseritur thirrjet e rumuneve per Çausheskun ne dhjetor te vitit 1989. Nderim Tifozeve Kuq e Zi! E tmerruan Zografin Bis!! sb

Shqipëri-Francë/ Ja çfarë gjen policia në autobus

Ishin maskuar si policë, zbulohet rrjeti që do trafikonte lëndë narkotike

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT