E martë, 30 Nëntor, 2021
8.5 C
Tirana

Eduart Ndocaj na prezanton me vajzën, dedikimi special për ditëlindje

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Ndocaj ka publikuar së fundmi një fotografi të vajzës saj, teksa i ka dedikuar edhe një urim me rastin e datëlindjes.

Bashkangjitur fotos të publikuar në “Instagram”-in e tij, Ndocaj i uron të bijës vite të lumtura.

“Sot vajza e dytë mbushi 15 vjeçe dhe babi e uron edhe 100 te tjera qofsh e lumtur gjithmonë bija ime Auguri”, shkruan ish-deputeti ‘kaubojs’ krahas fotos së vajzës.

 

View this post on Instagram

 

Sot vajza e dytë mbushi 15 vjeqe dhe babi e uron edhe 100 te tjera qofsh e lumtur gjithmon bija ime Auguri

A post shared by Eduart Ndocaj Deputet (@eduart_ndocaj) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...