Aktualitet

E rëndë në Ksamil/ 30-vjeçari gjendet i pajetë në banesë nga familjarët


               Publikuar në : 20:33 - 21/10/19 Enno

Gjendet i pajetë në banesë nga familjarët e tij një 30-vjeçar nga Ksamili.

Viktima identifikohet me iniciale E.O., ndërsa mësohet se rezulton me precedentë penal në vjedhje dhe prodhim e shitje lëndësh narkotike; si dhe ishte konsumues droge.

Pak javë më parë, i riu kishte dalë nga Spitali Psikiatrik i Vlorës. Ndërkaq, policia po punon për zbardhjen e plote të ngjarjes.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT