E mërkurë, 16 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

E rëndë/ Berisha nxjerr videon: Tenton ti verë flakën vetes, nuk i japin lekët e tërmetit

Ish-kryeministri Berisha ka ndarë me ndjekësit një video të regjistruar sipas tij në Vorë, ku një qytetar tenton t’i vërë flakën vetes, pasi nuk i japin lekët e tërmetit ngaqë i është prishur shtëpia.

Pamjet të cilat nuk janë shumë të qarta, tregojnë qytetarin në tarracën e shtëpisë, ku pretendohet se është i lyer me benzinë.

Qytetari që denoncon rastin në fjalë, njofton Berishën se personi në fjalë tenton të vrasë veten, pasi nuk ka gjetur drejtësi.

Statusi

Tenton te vrase veten. Shtepine e ka te shkaterruar nga termeti, narkoqeveritaret ndrikullat Omeri e Balluku ia mohojne.

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Z sali berisha shiko cfar behet ne vore nje hallexhi shtepin e ka. Ds 10 kto sja kan nxjerr ds5 ka desh me vra veten shikon ca ben laureta omeri partis njerezve te vet shtepit. Ds5 kurse ati qe e meriton fare kjo esht bashkia vore po qe me edin ds5 ja shiko ca ben hekuran balluku me rindertimin nje termet nga dora ktyre M.b emri kti personit esht ly dhe me benzin shiko ku ka perfundu njerzitflm anonim te lutem.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Italia në panik/ Alarm për bombë pranë stadiumit ku do luhet kundër Zvicrës

Italia ndodhet në panik, pak orë para se përfaqësuesja të luajë ndeshjen e dytë të kampionatit europian përballë Zvicrës. Një alarm për bombë, ka...

SHBA i dhuron Shqipërisë, 1 milion dollarë pajisje mjekësore

Komanda europiane e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i ka dhuruar Shqipërisë 1 milion dollarë pajisje mjekësore kundër koronavirusit për spitalin Nënë Tereza në...

Putin: Biden është burrë shteti, shumë ndryshe nga Trump

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin e ka konsideruar burrë shteti homologun e tij amerikan, Joe Bideen. Në konferencën për mediat pas takimit me këtë të...

Euro prek nivelin më të ulët që nga fillimi i pandemisë

Euro ra të mërkurën në nivelin e 122.85 lekëve, duke prekur nivelin më të ulët që nga fillimi i pandemisë. Sipas kursit zyrtar të këmbimit...

BE-ja bie dakord për sanksione të reja ndaj Bjellorusisë

Bashkimi Evropian ka rënë dakord për të vendosur sanksione ndaj 78 individëve dhe shtatë entiteteve të Bjellorusisë për shkak të uljes së detyruar të...