E martë, 19 Janar, 2021
-4 C
Tirana

“E ki kryt e madh”, Noizy nuk ndalet, kapet keq me Bebe Rexhën

Një koment i bërë së fundmi nga reperi Noizy ka rënë në sy nga ndjekësit, teksa ai ka ngacmuar këngëtaren me famë botërore, Bebe Rexhën.

Në një video live në Instagram të kësaj të fundit, Noizy komentoi “E ki kryt e madh”. Por, duket se ai nuk ka ndërmend të ndalë ngacmimet ndaj shqiptares, teksa ka bërë një tjetër postim për të.

Teksa ka shpërndarë këngën e re të shqiptares, reperi shkruan “Duke mbështetur të gjitha kokat e mëdha kudo në botë”.

Duket se ky është një sinjal e Noizyt për një bashkëpunim të mundshëm me këngëtaren e famshme, e cila është në majat e suksesit ndërkombëtar.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...