E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

VIDEO/ Digjet një fuoristradë gjatë natës, pronari një biznesmen

Digjet gjatë natës një automjet tip Fuoristradë ML, në pronësi të një biznesmeni me iniciale A.F. Ngjarja ka ndodhur në Lezhë gjatë natës, ndërsa automjeti ka qenë i parkuar.

Mësohet se makina ka qenë e parkuar në ambientet e biznesit, ndërsa pronari i saj banon aty pranë. Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa nuk përjashtohet as ndonjë zjarrvënie e qëllimshme.

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Kerkonte thesarin që se gjeti kurrë! Biznesmeni italian tregon pse u zhduk

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...