E mërkurë, 16 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Dritan Zagani paralajmëron fundin e SPAK-ut

Ish-oficeri i Antidrogës, Dritan Zagani, ka shprehur bindjen e tij se SPAK-u nuk e ka të gjatë. SPAK mori sot dritën jeshile, por Zagani e cilëson veçse si një gënjeshtër.

Teksa mazhoranca dhe opozita janë të mendimit se SPAK-u do godasë krimin, ai nuk është në të njëjtën linjë.

Arben Kraja, i sapo zgjedhuri në krye të SPAK-ut tha se do të tregohet i ashpër me të gjithë ata që do të shkelin ligjin. Por Zagani nuk mendon kështu.

Statusi

Nuk me dhimbset Djalli

Gezuar SPAK qe eshte nje genjeshter qe nuk e ka te gjate.
Prokurori po ne Tirane a ke filluar hetime ti, pallate ne mes te bllokut, shkolla, kopshte sapo te rikonstruktuara te bera prej urise se korrupsionit edhe me termo-izolim?!

Deri dje nuk e dinte njeri po sot ç’far pret, ne godinen kryesore te vendit rrezikohen jete njerzish jo per ate, ate me shume se une nuk e doni ju por aty ka edhe njerez te afte nuk i ka emruar te tere partia ca jane edhe me mesatare!

A ka studim per shtesat anesore, a ka ndryshmie ne strukturen e vjeter te urdhruara me penel e te firmosura me arkitekt, a ka te pakten abuzim detyre se per korrupsion dihet qe “#S‘KA”!

Ne 11.01.2011 paraardhsja juaj ishte “Lavire Bulevardi” po ti si i bie …….. Bulevardi?!!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Takimi me Kurtin/ Vuçiç: Mbase e fyeva, por nuk pendohem

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç ka folur për takimin e djeshëm me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti në Bruksel. Në një konferencë për mediat në...

Twitter-i bllokoi Presidentin e Nigerisë, ai bllokon Twitter-in në Nigeri

Në mëngjesin e 5 qershorit, 23-vjeçarja Farida Garba (pseudonim)  hapi aplikacionin e saj Twitter për të zbuluar se, si dhe 39 milion përdorues të...

‘Windows 11′ mund të jetë azhornim dhe për ata që përdorin Windows 7’ dhe ‘8.1’

Windows 11, programuar të lançohet në 24 qershor,  mund të vihet në dispozicion si një azhornim falas jo vetëm për përdoruesit e Windows 10,...

Tavolina ari, dhoma gjumi dhe palestër, Putin me avion luksoz në Gjenevë (Foto)

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin mbërriti në Gjenevë të Zvicrës, ku po zhvillon një takim me homologun e tij amerikan, Joe Biden. Përveç rëndësisë së...

Shqipëria anëtare e përkohshme e Këshillit të Sigurisë, reagon Rusia

Ministria e Jashtme e Rusisë, ka reaguar pas zgjedhjes së pesë shteteve si anëtare jo të përhershme të Këshillit të Sigurimit të OKB-së, mes...