E martë, 23 Shkurt, 2021
11 C
Tirana

Amarda Toska rikthehet në “Portokalli” (FOTO)

Fillesat si moderatore, Amarda Toska i ka patur vite më parë tek “Portokalli”-a , ku drejtonte show-n e njohur televiziv së bashku me Agron Llakaj.

Një nga postimet së fundmi në rrjetet sociale, ka shtuar dyshimet se Ami po përgatit një rikthim sërish në “Top Channel”.

Ajo ka publikuar disa video në llogarinë në “Instagram”, ku ka treguar se ndodhet pranë aktorëve të humorit.

“Portokalli. Shtëpi e ëmbla shtëpi”, ka qenë mesazhi i saj në rrjetet sociale, duke zgjuar më shumë kureshtjen. Kaq ka mjaftuar që të shtoheshin pikëpyetjet për një rikthim të mundshëm në “Portokalli”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Detaje të reja për vdekjen e Maradonës, hetuesit përfshijnë dhe dy të dyshuar

Në hetimin për vdekjen e Diego Armando Maradonas janë përfshirë edhe dy të dyshuar të tjerë. Ata janë Nensi Forlini, ekzekutive e kompanisë së...

Vrasja e dyfishtë për drogë në Malësi të Madhe/ Mbyllen hetimet për babë e bir

Pesë muaj nga vrasja e Vilson Çutajt dhe Klemend Pepajt në Malësi të Madhe, Prokuroria e Shkodrës ka mbyllur hetimet duke gjetur vetëm një...

Koronavirusi/ Më shumë të shëruar se të infektuar, por kurba mbetet e lartë

Kurba e koronavirusit vijon të mbetet e lartë, pasi në 24 orët e fundit janë regjistruar 1.021 raste të reja, nga 3.258 testime të...

Pse temperaturat ulen shumë gjatë natës në shkretëtira?

Nëse do të ndërmerrni një udhëtim ditor në shkretëtirën e Saharasë në Afrikën e Veriut, do të duhet të keni me vete më shumë...

Burgosja e Navalny/ BE bie dakord për sanksione të reja kundër Rusisë

Për shkak të veprimit kundër kritikut të Kremlinit Navalny, ministrat e jashtëm të BE kanë rënë dakord për sanksione të reja kundër Rusisë. Përgjegjësit...