E martë, 19 Janar, 2021
-6 C
Tirana

“Do ta përplas fletën në fytyrë”, plas sherri në “Për’puthen” 

Ana është rikthyer dje në “Për’puthen”, ku edhe iu raportua lajmi se ajo është përjashtuar nga emisioni, për shkak të thyerjes së rregullores. Por rikthimi i saj ka ndezur debatin për çështjen e shumë përfolur me foton me Arjonin.

Ish-konkurrentja pati një debat të fortë me Sindin, madje duke e kthyer bisedën në personale. Ana tha se pasi të mbarojë procesi gjyqësor me Arjonin, fletën e vendimit të gjyqit do t’ia përplasë Sindit në fytyrë, pasi sipas saj, ajo është treguar hipokrite në këtë mes.

Debati

Ana: Do ta jap fletën në surrat, kur të marr vendimin se kush ka pasur të drejtë në këtë gjë, tani je e lirë të shfrysh hormonet e tua emocionale e seksuale.

Sindi: Nuk je këtu ti të më përqeshësh mua.

Sindi: Je e mirë në vënien e shiringave

Ana: Nuk jap shiringa, jap paracetamol

Sindi: Nuk e dimë ne ça keni bërë atë ditë

Ana: Nuk je ti këtu për të më përqeshur mua

Ana: Paske mësuar goxha nga gocat

Sindi: Unë të kam respektuar, por besoj Arionin më shumë

Ana: Po besoje

Sindi: Po kush je ti të më plasësh mua fletën në fytyrë, plasja kujt të duash, ça janë këto mi?

Ana: Do ta plas ty

Sindi: Mbaj veten moj

Ana: Shko moj…

Lexo edhe :   Ana e “Për’puthen”, së shpejti në një tjetër ekran
- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Mesi e gjuajti me shpullë, sulmuesi i Bilbaos: Ai u nxeh sepse e bllokova

Sulmuesi i Atletik Bilbaos, Asier Vijalibre do të mbahet më shumë mend për faktin se detyroi Lionel Mesin të ndëshkohej me karton të kuq...

Qeverisje me PS? Duma: Zero shanse, ofendim për sakrificat e demokratëve

Ish-deputetja Grida Duma hodhi poshtë mundësinë e një koalicioni të madh mes PS- së dhe PD-së. E pyetur për thashethemet që qarkullojnë së fundmi për...

Mediu: Të biem dakort me PD-në sa më shpejt të jetë e mundur që të mundim Ramën

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur se bisedimet me Partinë Demokratike për arritjen e një marrëveshjeje vijojnë. Në ''Open”, Mediu tha se PR-së...

“Pyetjet i merr nga Basha“/ Gazetarja-Topallit: Merre telefonin shikoje

Gazetarja e ABC, Esiona Konomi dhe kryetarja e Lëvizjes për Ndryshim, Jozefina Topalli, janë përplasur në emisionin ''Log'' në lidhje me bashkëpunimin e tyre...

Akuza për spiunazh, Rusia dëbon dy diplomatë holandezë

Rusia ka dëbuar dy diplomatë holandezë në një veprim reciprok pasi Holanda dëboi dy diplomatë rusë në fund të vitit të kaluar. Ministria e Punëve...