E hënë, 18 Janar, 2021
4 C
Tirana

Ana dhe Arjoni përjashtohen nga “Për’puthen”

Ana dhe Arjoni janë përjashtuar nga emisioni “Për’puthen”, pas publikimit të fotos ku të dy shiheshin në një shtrat.

Marrë shkas edhe nga reagimet e ndjekësve dhe konkurrentëve, produksioni vendosi për t’i përjashtuar të dy ata nga emisioni “Për’puthen”.

Moderatorja Bora Zemani bëri të ditur vendimin e produksionit dje, në puntatën e parë në “Përputhen Prime”.

Ana tha në studio se nuk u mërzit nga vendimi, sepse dhe ajo vetë e donte këtë gjë duke qenë se tashmë është në një proces gjyqësor me Arjonin.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndryshimi i emrit dhe logos, zyrtari i Interit komunikon qëndrimin e klubit

U bë me bujë lajmi se Interi do të ndryshonte emrin nga “FC Internazionale Milano” në “Inter Milano” por edhe logon që nga stema...

A do trazojë ujërat në Rusi, rikthimi i krye-opozitarit Sergei Navalni?

Nga: Ekaterina Kotrikadze “Project Syndicate” Aleksei Navalni është gati të trazojë ujërat në muajin më “dembel” në Rusi. Ashtu si në kohën e Bashimit Sovjetik,...

SHBA: Kishte frikë nga koronavirusi, 36-vjeçari jetoi për 3 muaj në aeroport

Një burrë i cili ishte i frikësuar për të kryer një fluturim për shkak të pandemisë së koronavirusit, jetoi i fshehur në një zonë...

Ulet ndjeshëm numri i të prekurve me Covid, 4 viktima

Covid-19 u ka marrë jetën edhe 4 personave në vendin tonë në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se rastet e vdekjes janë...

Studimi/ Një në tetë pacientë të shëruar nga Covid-19 vdesin brenda 5 muajve

Pothuajse një e treta e pacientëve të shëruar nga Covid19  përfundojnë përsëri në spital brenda pesë muajve, dhe një në tetë prej tyre vdesin...