E premte, 10 Prill, 2020
5 C
Tirana

Cristiano Ronaldo u shpjegon fëmijëve se si të dezinfektojnë duart

Cristiano Ronaldo është i detyruar, për shkak të koronavirusit, të respektojë karantinën si miliona njerëz në të gjithë botën.

Mjaft aktiv në rrjetet sociale, ai ka ndarë me ndjekësit e tij një video të publikuar në InstaStory ku tregohej futbollisti që synonte t’u shpjegonte fëmijëve të tij më të vegjël se si të dezinfektonin duart.

Menjëherë pas pezullimit së kampionatit italian të futbollit, Cristiano Ronaldo udhetoi për ne Madeira për të kaluar karantinën së bashku me partneren, Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tij në ishullin Portugez.

- Reklama -

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Pandemia/ Shqipëria do të humbasë 1.4% të PBB në vitin 2020

Shqipëria pritet të humbasë 1.4 për qind të Prodhimit të Brendshëm Bruto, thuhet në raportin e pranverës të publikuar nga Banka Botërore në lidhje...

Një 107-vjeçare në Holandë, njeriu më i moshuar që fiton ndaj koronavirusit

Një 107-vjeçare nga Holanda është bërë personi më i vjetër që ka arritur të mposhtë koronavirusin. Cornelia Rias nga Holanda ishte konfirmuar me koronavirus më...

Koronavirusi shënon një tjetër viktimë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë ka bërë me dije se një tjetër person ka ndërruar jetë, si pasojë e koronavirusit. Përmes një deklarate për mediat,...

Koronavirusi/ Rama: Kjo situatë mund të zgjasë deri në 3 vite

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me mundësinë për lehtësimin e masave shtrënguese, të ndërmarra me synim frenimin e përhapjes së mëtejshme të...

Paketa e ndihmës/ Rama tregon kategoritë që përfitojnë

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se nga java e ardhshme do të prezantohet paketa e zgjeruar e ndihmës. I ftuar në emisionin “Open” në Top...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT