Stil

Bora Zemani kalon në Vizion Plus, në një emision me binjakët Veshaj

               Publikuar në : 09:25 - 12/06/19 M. S

Pas shumë zërave që qarkullonin kohët e fundit, tashmë çdo gjë është konkretizuar. Bora Zemani, Romeo dhe Donald Veshaj do të jenë drejtuesit e programit më të ri në Vizion Plus dhe Tring.

Ka qenë vetë moderatorja bukuroshe e cila ka ndarë me ndjekësit në Instagram, spotin e emisionit që do të nisë në qershor.

“Treshat” quhet emisioni, spoti i të cilit ironizon gjithë programet e tjerë televizivë.

“Treshat” do të transmetohet çdo të premte, duke u bërë kështu ndër të paktat emisione që transmetohen gjatë verës.

 

View this post on Instagram

 

Edhe paaaaak 🤩 ne @tring_albania & @vizionplustv 🤩 #treshat @donaldveshaj @romeoveshaj

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT