Politikë

Berisha denoncon ngjarjen e rëndë në Peshkopi: Të droguarit tentuan ta përdhunonin


               Publikuar në : 19:24 - 11/09/19 M. S

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim në rrjetet sociale. Qytetari digjital e informon se sot, në orët e para të ditës është tentuar të përdhunohet një femër në Peshkopi.

Ajo është një punonjëse e pastrimit të Bashkisë, e ku disa të rinj të droguar kanë tentuar ta përdhunojnë.

Ndonëse menjëherë është sinjalizuar policia për këtë rast, asgjë nuk është bërë në këtë drejtim.

Statusi

Droge dhe krime, tentativa per perdhunim ne Peshkopi! Gjeneral Hashashi, Ardi Eskobari, narkopolicet e tyre bejne sehir!

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Persh. Zoti berisha un qe po ju shkruaj jam nga peshkopia doja te beja nje denoncim ne peshkopi gjat nates mbushet plot me quna te ri qe rrin rrugeve duke konsumuar drog dhe hashish dhe qe policia e peshkopis as qe e merr per baz fare kte fenomen . sot ne mengjes u tentua te perdhunohet nje femer punonjese e pastrimit te bashkis nga disa te ri te droguar ! Nuk ka fare kontroll per kto te ri qe rrin rrugeve duke u droguar ! Eshte njoftuar edhe ministri Lleshi por policia flen gjum.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT