E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

Bashkëshorti e braktisi, mbetet mes katër rrugëve me fëmijët

Pas ndarjes nga bashkëshorti për shkak të dhunës dhe presionit, i cili e braktisi gjatë shtatzënisë së dytë, jetoi për katër vjet me familjarët e tij, të cilët edhe pse nuk e trajtonin aspak mirë, i duronte me mendimin se bashkëshorti do të kthehej.

Ai i ka kërkuar divorcin tre herë, por vajza nuk ka pranuar me frikën se ai do të harronte fëmijët e tij. Më pas zbuloi se ai kishte krijuar një jetë tjetër, mori dy fëmijët dhe u largua, por tashmë ka mbetur në mes të katër rrugëve së bashku me ta.

 

Vajza: Njerëzit e tij thonë që bashkëjeton me dikë në shtëpi.

Mirela Milori: Ka folur me ty për këtë gjë, për martesë letrash, pasi nuk është as hera e parë, as e fundit që e dëgjojmë të ndodhë?

Vajza: Mua më ka kërkuar divorc tre herë, para se të largohesha nga shtëpia e tij, por nuk ia dhashë. I thashë që të jetonim bashkë, pa luks, por nuk pranoi. Më tha jo dhe më kërkoi divorcin, të cilin nuk ia dhashë pasi kisha frikë se do të linte fëmijët e tij, por ashtu ndodhi.

Për më tepër, fëmijët nuk e njohin të atin për arsye se djalin e madh e ka lënë kur ishte gjashtë muajsh, ndërsa vajzën e ka braktisur kur ishte shtatzënë me të dytin. /tvklan.al

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Të shtëna me ar*ë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...

Vrasja e 20-vjeçares në Greqi, zbulohet makina me të cilën janë larguar autorët

Zbardhen detaje të reja në lidhje me vrasjen e 20-vjeçare britanike Caroline, e ndodhur pak javë më parë në Greqi. Në emisionin e gazetarit grek...