E martë, 3 Gusht, 2021
18.5 C
Tirana

Asambleja e PS/ Spiropali akuza opozitës: Vizioni juaj çadra dhe çizmja

Partia Socialiste ka mbledhur sot. Deputetja e PS-së, Elisa Spiropali ka çelur mbledhjen e sotme të Asamblesë Kombëtare të PS, me një fjalë drejtuar të pranishme.

Nis punimet Asamblenë Kombëtare e Partisë Socialiste. Hapjen e asamblesë Kombëtare të PS  e mbajti deputetja Elisa Spiropali . në fjalën e saj ajo falënderoi të pranishmit dhe nuk kurseu as akuzat për kundërshtarët e tyre, ne adresë të opozitës: Vizioni i tyre është çadra dhe mjeti është çizmja, i kanë dhënë shenjat se nuk kanë asnjë strategji. Përballë kësaj mësymje ka vetëm një aleat, bashkëqeverisja në çdo cep të territorit”- tha ndër të tjera deputetja e PS-së Elisa Spiropali ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, dikur ka punuar shofer e kuzhinier

Demian Smith do të jetë zv/ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri. Lajmin e ka përcjellë Ambasada, ku zbulon ndër të tjera...

Shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Cov*d-19

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka dhënë lajmin e shumëpritur, se shqiptarët janë imunizuar në mënyrë natyrore për Covid-19. Këtë ai e ka konkretizuar përmes fakteve,...

Ti thua se Berisha është problem? Jo, nuk është!

Nga: Frrok Çupi Se si te vjen, thuajse si poshtërim, të merresh tani me Sali Berishën. Ai shkoi, ça të bësh më! Do të thuash...

U tha se ndërroi jetë, 40-vjeçarja është jashtë rrezikut bashkë me të birin

Gjatë ditës së sotme, qarkulloi një lajm i pavërtetë mbi vdekjen e gruas 40-vjeçare, ku pretendohej se nuk ia doli dot mbanë pas shpërthimit...

“Përvëlohet” Greqia/ “Shteti në këmbë”, autoritetet në alarm për energjinë  

Në Greqi, temperaturat kanë tejkaluar 55 gradë celsius. Ndodhur në këto kushte, qytetarët po kosnumojnë shumë energji për të përdorur kondicionerët, e për të...