E mërkurë, 28 Korrik, 2021
20.5 C
Tirana

“Jam ende e virgjër”, këngëtarja shqiptare zbulon kushtet e kandidatëve për burrë

Këngëtarja nga Prishtina, Linda Morina, ka përsëritur në studion e “Zonë e Lirë” të gazetarit Arian Çani disa prej kushteve të cilat duhet të plotësojë çdo kandidat i mundshëm për bashkëshort të sajin.

Megjithëse për pak kohë 38-vjeçare, ajo thotë se e ka ruajtur deri më tani dhe do të vazhdojë ta ruajë virgjërinë për bashkëshortin e saj të ardhshëm.

Arian Çani: Në këtë moshë që je, se nuk je gocë e re, i ke kaluar 40-tat…

Linda Morina: 38 i bëj në Maj.

Arian Çani: 38, d.m.th për dy vjet bën 40. Si ka mundësi që vazhdon ta mbash trupin kaq në formë? Unë e kam një dyshim. A mos ndoshta siç ke deklaruar këtu herën e fundit që ke ardhur, fakti që ti e mban trupin kaq në formë, është nga fakti që ti nuk e ke përdorur fare në jetën tënde.

Linda Morina: Normal.

Arian Çani: Kur ke qenë herën e fundit në këtë studio, më ke thënë jam e virgjër. Kanë ndryshuar gjërat në trupin tënd Linda, apo jo?

Linda Morina: Hiç nuk kanë ndryshuar.

Arian Çani: Pra vazhdon të jesh e virgjër.

Linda Morina: Vazhdoj ashtu.

Arian Çani: Big up për Linda Morinën. Një vajzë nga publiku më hodhi një batutë, më tha se ‘Çani nuk është e vetmja Linda Morina që është e virgjër’. Sigurisht që nuk është e vetmja, por janë të rralla gocat 38 vjeçe që janë të virgjëra.

Linda Morina: Po ashtu është, e rrallë.

Arian Çani: Meqë prite deri më tani, a ke ndër mend ta shesësh virgjërinë, sepse janë hapur site shumë serioze për këtë punë?

Linda Morina: Jo, jo atë që më pëlqen vendos ta marr burrë.

Arian Çani: Po pse Linda ta japësh falas ke pritur deri më tani?

Linda Morina: Virgjëria nuk shitet, ajo ruhet për atë burrë që të marrësh.

Ndërsa në vazhdim, duke folur për kushtet që duhet të plotësojë kandidati për bashkëshort, Linda Morina tha: “Kam qejf të jetë patriot, jo të jetë turlidjali. Jo të jetë hajn, dallaveraxhi, të jetë rrenc, ashtu nuk i dua unë.”/tvklan.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si mund të shmangen epidemitë

Numri i vdekjeve të raportuara nga COVID-19 ka kaluar 4 milionë, sipas Universitetit Johns Hopkins që regjistron infektimet dhe vdekjet. Në 100 vitet e...

Politikani lituanez dënohet me burg për spiunim për Rusinë

Një gjykatë në Lituani dënoi politikanin Algirdas Paleckis me gjashtë vjet burgim, pasi e shpalli fajtor për spiunim për Rusinë. Gjykata e rrethit Siauliai vendosi...

Lëkundje sizmike me magnitudë 4.1 në Shqipëri

Lëkundje sizmike janë regjistruar mbrëmjen e sotme në vendin tonë. Sipas statistikave të publikuara nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit, tërmeti me...

Zgjedhje të parakohshme? Haradinaj: Qeveria Kurti nuk do të zgjasë shumë

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj deklaroi se qeveria e Albin Kurtit nuk do të zgjasë shumë, duke paralajmëruar se në...

I pandehur me ish-ministrin Tahiri/ Rrëzohet kërkesa e Jaeld Çelës për liri

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), ka rrëzuar  kërkesën e ish-drejtorit të Policisë së Vlorës Jaeld Çela, për lirimin nga...