E enjte, 20 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

“12+35=37”, Spiropali ironizon Kryemadhin dhe Bardhin (VIDEO)

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, njëherazi edhe drejtuesja politike e PS për qarkun e Tiranës, ka ironizuar opozitën pas gafave të njëpasnjëshme.

Pasi e vunë me ‘shpatulla pas murit’ kreun e PD-së, personazhet e radhës janë kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi dhe Sekretari i PD, Gazment Bardhi.

Pas gafës së kryedemokratit se ‘6 në 4 biznese nuk nxjerrin më fitim’, ministrja e Shtetit ka vijuar këtë herë me një përmbledhje satirike, ku në fokus janë Kryemadhi dhe Bardhi.

“10:3=3”, shprehet Kryemadhi dhe “12+35=37” shprehet nga ana tjetër Bardhi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Bardhi: Asnjë habi nga trekëndëshi i Bermudës.Reagon Blushi: Ç’na polli belaja!

Basha pritet me protesta në Laç, ndërhyn menjëherë policia

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është pritur me protesta në qytetin e Laçit. Simpatizantë të Partisë Demokratike që nuk janë dakord me të, kanë...

Meta ia merr këngës me Bujar Qamilin në Shkodër (VIDEO)

Për pak çaste, kreu i shtetit ka harruar zhvillimet politike, duke iu dedikuar pak vetes. Presidenti Meta ia ka marrë këngës me këngëtarin e...

Përplasja te “5 Maji”, Rama: E mira e përbashkët nuk merret peng nga askush

Dje nisi aksioni për shembjen e banesave në lagjen “5 maji” në Tiranë. Forcat policore rrethuan zonën, pasi një pjesë e banorëve kundërshtuan shembjen...

Donaldi shpallet banori më i padëshiruar në “Big Brother” (VIDEO)

Dje në "Big Brother Vip", banorët zhvilluan një spektakël, ku secili rrëmbeu nga një çmim. Pas spektaklit, Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku...

Shpërthimi në Tonga, 500 herë më i fuqishëm se bomba atomike e Hiroshimës

Kombi i vogël ishullor i Tongës humbi një nga ishujt e tij më të vegjël, pasi një shpërthim gjigant vullkanik copëtoi tokën në copa...