E shtunë, 18 Shtator, 2021
21.5 C
Tirana

Zbardhen pamjet kur militanti goditi me bojë të kuqe Ralf Gjonin (video)

Policia sapo është njoftuar për incidentin me Ralf Gjonin, menjëherë është drejtuar drejt vendngjarjes.

Gjoni u sulmua këtë mëngjes në hyrje të banesës së tij, nga një djalë i ri. Ndërkaq, gjatë një prononcimi për mediat, deputeti i cili sot bëri betimin në Kuvend tha se gjithçka ndodhi papritur.

Policia ka nisur me ekzaminimin, për të zbuluar llojin e solucionit kimik që është përdorur, pasi Gjoni u shpreh se në momentin e hedhjes së bojës kishte edhe djegie të syve.

Kandidatin e LSI e sulmuan me bojë/Ja si ka kërcënuar Kryemadhi: Të jenë të kujdesshëm…

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Betimi i kabinetit qeveritar/Rama dhe ministrat betohen para Metës

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur pak çaste më parë në Presidencë, ku bashkë me anëtarët e kabinetit qeveritar do të betohet para kreut të...

Miliarderi amerikan shpallet fajtor për vrasje

Trashëgimtari amerikan i pasurive të paluajtshme Robert Durst, subjekt i dokumentarit të krimit HBO The Jinx, është dënuar për vrasjen e mikes së tij...

Kurti lë pas inatet me Ramën dhe e uron për mandatin e tretë

Dje kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, i ka dërguar një letër të hapur homologut të tij shqiptar, Edi Rama, duke e uruar për mandatin...

Meta merr në mbrojtje Berishën, akuzon Kim se po shkel sovranitetin e vendit

Pas një periudhe të gjatë heshtje, një ditë më parë kreu i shtetit, Ilir Meta, u prononcua për mediat duke u rreshtuar krah aleatit...

Dështimin e “Lëvizjes Berisha”, nuk e ndal dot as Sali Berisha

Nga: Mero Baze Lulzim Basha ka filluar të ketë fat pa bërë asgjë. Si në shumicën e karrierës së tij politike. Beteja e rrugës që...