E mërkurë, 16 Qershor, 2021
21.5 C
Tirana

Vlorë/ I vihet flaka mjetit të punonjësit të Ujësjellësit

Një automjet është shkrumbuar gjatë natës, në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Mjeti i përket punonjësit të Ujësjellësit, Olsi Kafazi.

Sipas burimeve, dyshohet se zjarri që i është vënë automjetit, ka qenë i qëllimshëm.

Bëhet fjalë për mjetin tip ‘Nisan’ me targa VL 7260 C. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, për të zbardhur rrethanat dhe autorët.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zgjedhjet për kreun e PD/ Shehaj denoncon: Vëzhguesja ime u dhunua

Agron Shehaj, i cili kandidoi për kreun e Partisë Demokratike, ka denoncuar faktin se vëzhguesja e tij në zgjedhjet e 13 qershorit Enkeleda Çela,...

PD mbledh Kryesinë në 18 qershor, ja çfarë do të diskutohet

Partia Demokratike do të mbledhë Kryesinë në datë 18 qershor. Lajmin e ka bërë të ditur Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi. Mbledhja është parashikuar që...

Avokati zapton pronën në Ksamil dhe kërkon legalizim me dokumente false

Emisioni Stop në Tv Klan ka marrë një denoncim nga Ksamili për një sipërfaqe toke që pretendohet se është përvetësuar pa të drejtë. Sipas denoncimit,...

Kontrollet e RENEA-s/ Hoxha zbulon zonat e “nxehta” në Vlorë dhe Shkodër

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha ka dhënë detaje lidhur meaksionet e RENEA-s në dy ditët e fundit në vend, ku ka ushtruar kontrolle...

Denoncimi Fiks Fare/ 1200 euro kalimi në Kapshticë në mënyrë të paligjshme

Bashkimi Europian hap më në fund dyert për turistët shqiptarë, të mbyllura prej më shumë se 1 viti. Ambasadorët e 27 vendeve anëtare të...