E premte, 22 Janar, 2021
9 C
Tirana

VIDEO/ Sherr masiv në Jalë, të rinjtë rrihen me grushte dhe karrige

Një sherr masiv ka ndodhur ditën e sotme në një restorant në Jalë.

Në videon e siguruar nga Gazeta Express, shihet sesi disa të rinj janë duke u përleshur me karrige. Mësohet se sigurimi i restorantit ka ndërhyrë për të qetësuar situatën, edhe pse duket qartazi se nuk munden ta mbajnë situatën nën kontroll.

Ndërkohë, lidhur me këtë ngjarje nuk ka pasur ende një reagim nga Policia e Shtetit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...