Bota

Video/ Puthja që mund të fundosë presidentin Trump


               Publikuar në : 13:38 - 12/07/19 Enno

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump është futur sërish në telashe, pas një puthjeje që i ka dhënë një ish-anëtareje të stafit. Alva Johnson, pretendon se Presidenti e ka puthur në mënyrë arrogante, pa konsensus dhe me forcë, gjatë një takimi elektoral të mbajtur në vitin 2016.

Avokatët e Donald Trump kanë reaguar menjëherë pas këtyre akuzave që mund ta prishin edhe më shumë imazhin e presidentit. Ata kanë publikuar një video, në të cilën dëgjohet Johnson të thotë se prej 8 muajsh ka lënë familjen e saj, për të kontribuar për fushatën e Trump.

Në video shihet edhe momenti i puthjes, që tani Johnson pretendon se ishte e papërshtatshme.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT