E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

VIDEO/ Pushuesit nga Kosova përfundojnë plazhin, radhë kilometrike në Rrugën e Kombit

Një fluks i lartë automjetesh ka përfshirë akset kryesore nacionale këtë pasdite, ku pushuesit nga Kosova kanë përfunduar plazhin në bregdetin shqiptar edhe këtë fillim shtator për t’u kthyer sërish në shtetin e tyre.

Në Shëngjin situata është por situata është më e rëndë nga kryqëzimi i Shëngjinit deri në Milot, dhe përgjatë Rrugës së Kombit.

Madje në segmentin Milot- Rubik të Rrugës së Kombit ka dhe radhë automjetesh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Zhvillimet në 24 orët e fundit në rajon

Qytetet më të shtrenjta në botë për të huajt; Tirana në vendin e 152

Kryeqyteti i Turkmenistanit në Azinë Qendrore është cilësuar si qyteti më i shtrenjtë në botë për punëtorët e huaj. Ashgabat, një qytet me rreth një...

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...