E premte, 23 Korrik, 2021
30.5 C
Tirana

VIDEO/Miu hyn në Parlament dhe ‘ngre në këmbë’ deputetët

Një mi që kishte hyrë në parlamentin e Andalusias në Spanjë, ka frikësuar pa përjashtim të gjithë deputetët, të cilët menjëherë lëvizën nga karrigia e tyre. Kjo situatë komike ka ndodhur dje, ku seanca është ndërprerë për shkak të një miu.

Miu është shfaqur papritur në ambjentet e brendshme, e ndërsa të pranishmit në sallë e shfaqën frikën që i kaploi. Kur deputetët po përgatiteshin të votonin, një mi u shfaq në sallë duke krijuar një kaos në Parlament, pasi të gjithë të pranishmit u frikësuan.

Shfaqja e miut bëri bujë në dhomën e mbledhjeve. Videoja tregon se si kryetarja e Parlamentit, Marta Bosquet ka frikë kur sheh miun që vrapon poshtë tavolinave.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Parakalimi i Shqipërisë në ceremoninë e hapjes në Tokio

U mbajt sot, nga ora 13:00, ceremonia e hapjes së Lojërave Olimpike. Mes ekipeve olimpike, kanë parakaluar edhe shqiptarët në pistën e Lojërave Olimpike...

“Përndiqte të renë, i dhunoi të atin”, policia arreston 29-vjeçarin

Një 29-vjeçar është vënë në pranga, pas denoncimit të një 23-vjeçareje e cila është ankuar se është përndjekur dhe dhunuar fizikisht nga ky shtetas,...

Episodi/ Kielini kujton momentin me Del Pieron “aty kuptova ç’është Juventusi”

“Shoku i ekipit që më bëri të kuptoj se çfarë do të thotë Juventus ishte Del Piero. Kur fituam kampionatin në Serie B, ai...

Merkato/ Transferimi i dytë më i shtrenjtë në histori? Guardiola do Harry Kane

Tuttomercato.web Bombë nga Anglia, në lidhje me të ardhmen e Harry Kane. Sipas The Sun, Manchester City ka Harry Kane në shënjestër dhe do t'i...

“Ishte lojë e njerkës”, gazetarja lexon LIVE sms-të e motrës së Eglantina Bucit

Vrasja e Eglantina Bucit është e mbuluar plot mister. Detajet deri diku kontradiktore, sjellin plot enigma lidhur me këtë ngjarje të rëndë. Eglantina Buci...