E premte, 26 Shkurt, 2021
15 C
Tirana

Vasili: Sa turp për Shqipërinë që ka këtë kryeministër

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Edi Rama.

“Edi Rama ofendon mediat e i quan hale’, qenef, lehaqen, kazan, kadrinj. Edi Rama ofendon hebrenjtë në mes të parlamentit dhe i quan çifutë”, shkruan Vasili.

Reagimi i plotë i Vasilit: “Edi Rama ky gojëçthurur që këtu deri në Amerikë! VIDEO.

Edi Rama paturpësisht ofendon dhe krahason popullin shqiptar me organet e mashkullit.

Edi Rama ofendon mediat e i quan hale’, qenef, lehaqen, kazan, kadrinj.

Edi Rama ofendon ebrejtë në mes të parlamentit dhe i quan çifutë.

Ky ofendon Presidentin Trump në mes të Amerikës dhe e quan turpin i qytetërimit.

Refuzojeni gjuhën e çartur, të ç’thurur dhe të ulët të tij. Sa turp për Shqipërinë që ka këtë kryeministër dhe për shkak të këtij Edi Rame turpi ka kaluar oqeanet”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kryemadhi: Pas 25 prillit i japim fund çdo abuzimi

ryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, zhvilloi një takim me strukturat e LSI-së në Kashar, me të cilët diskutoi për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Gjatë...

Talenti shqiptar bën hapin e madh në karrierë, firmos me skuadrën gjermane

Talenti me origjinë shqiptare, Mehmet Ibrahimi, ka bërë një hap të rëndësishëm në karrierë, duke nënshkruar kontratë profesioniste me klubin e Lajpcigut. Ky fakt është...

Biden: SHBA-ja nuk do ta njohë kurrë aneksimin e Krimesë nga Rusia

Presidenti amerikan Joe Biden ka thënë se Shtetet e Bashkuara do të vazhdojnë të përkrahin Ukrainën kundër agresionit rus, dhe nuk do të njohin...

Spanja merr vendimin e papritur për personat nën 55 vjeç që kanë kaluar Covid

Spanja do të japë vetëm një dozë të vaksinës për të gjithë personat që e kanë kaluar Covid-19 dhe janë nën 55 vjeç. Ky vendim...

A është Donald Trump një fashist?

Nga: John Broich“The Converstion” Që para se Donald Trump të zgjidhej president, historianët kanë debatuar nëse ai është apo jo një fashist. Si mësues i...