E diel, 17 Janar, 2021
1 C
Tirana

U tha se u arrestua, Shpat Kasapi zbulon ku ndodhet

Një lajm i rremë u bë viral, ku tregonte përmes një dokumneti se këngëtari Shpat Kasapi një muaj më parë është kapur me lëndë narkotike. Të parat që e raportuan këtë lajm ishin mediat maqedonase. Sipas tyre, këngëtarit i janë gjetur dy paketa të vogla përpara 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov.

Thuhej se këngëtari ishte arrestuar, dhe ndaj tij është ngritur një padi. U bë me dije se Shpati ishte liruar pas arrestimit, por pritej të fillonte gjykimi së shpejti për veprën penale që ka kryer.

Pas këtij lajmi, një reagim i menjëhershëm ka ardhur nga vetë Shpati, i cili njofton se ndodhet në Tiranë, dhe se nuk ka lidhje aspak me këto akuza.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kanosi me armë zjarri 18-vjeçarin, arrestohet i riu në Lezhë

Një 20-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Lezhë ditën e sotme. I riu ishte shpallur në kërkim pasi më 12 janar kishte kanosur...

Turqia vaksinon mbi 650.000 punonjës shëndetësorë në 3 ditë

Më shumë se 650.000 punonjës shëndetësorë në Turqi kanë pranuar një dozë të vaksinës kundër COVID-19 në tre ditët e para të fushatës së...

Video/ U ndërtua për 8 vite: Del në shitje shtëpia më e madhe në botë, ja çmimi

Pas rreth një dekade në ndërtim, shtëpia më e madhe në botë është në shitje. 340 milionë dollarë është vlera e rezidencës gjigante 105.000...

Horoskopi 17 janar 2021, parashikimi i yjeve për ju

Dashi Nen ndikimin e madh te Venusit ju do i jepni me shume prioritet se kurrë me pare jetës ne çift. Do ndiheni mire pranë...

Rama: 369 mjekë dhe infermierë janë vaksinuar kundër koronavirusit

Kryeministri Edi Rama, shprehet se deri më tani 369 mjekë dhe infermierë të vijës së parë të betejës me COVID19, kanë marrë dozën e...