E mërkurë, 27 Janar, 2021
2 C
Tirana

U ndoq nga policia, i riu kërcënon familjen me shpërthimin e bombolës së gazit

Një i ri në Vlorë është mbyllur brenda banesës së tij dhe po kërcënon familjen me shpërthimin e një bombole gazi. Ky shtetas, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije, po ndiqej nga policia, pas një sherri që kishte pasur me disa persona.

Pas lajmërimit të policisë, efektivët kanë zbarkuar në lagjen ku po ndodhte sherri dhe janë vënë në kërkim të të riut.

Ky i fundit është futur në banesën e tij, është izoluar dhe kërcënon familjarët e tij me bombolën e gazit, që e ka lidhur me derën e shtëpisë.

Aktualisht policia e cila ndodhet në vendin e ngjarjes, po negocion që i riu të vetëdorëzohet.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Tension dhe përmbysje, Interi eliminon Milanin në minutën e 97-të

Interi triumfoi me rezultatin 2-1 ndaj Milanit, në derbin e vlefshëm për çerekfinalen e Kupës së Italisë, ku nuk mundoi as tensioni. Ibrahimoviç dhe Lukaku...

Skënder Brataj tregon numrin e personelit mjekësor të vaksinuar

Drejtori i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ka bërë me dije shifrat e personelit mjekësor që është injektuar me vaksinën anti-covid deri më tani në...

Shkel rregullat e rrjetit social, Twitter i mbyll llogarinë Genc Pollos

Platfotma Twitter i ka mbyllur llogarinë ish-deputetit të PD, Genc Pollo, për shkak se ky i fundit ka shkelur rregullat e rrjetit social. Lajmin e...

Haradinaj mesazh Serbisë: Do forcojmë policinë dhe ushtrinë e Kosovës

Kandidati për President në Kosovë, Ramush Haradinaj ka përcjellë një tjetër për fqinjët, Serbinë. Haradinaj u shpreh se Kosova nuk do e mbajë më kokën...

Kur lali Eri gjobit Ndrangheta-n

Nga: Dritan Hila Sapo kapën implikimin e tre personave italianë që bënin kështjella në rërë për biznese në Tiranë dhe ku përmendej edhe mafia kalabreze,...