E enjte, 4 Mars, 2021
17 C
Tirana

Etiketa

lende narkotike

Mohoi akuzat për lëndën narkotike, Shpat Kasapi shkarkohet nga detyra e lartë

Pa mbushur një javë nga emërimi i tij si këshilltar, Shpat Kasapi është shkarkuar nga posti që i ishte dhënë. Para katër ditëve u...

U tha se u arrestua, Shpat Kasapi zbulon ku ndodhet

Një lajm i rremë u bë viral, ku tregonte përmes një dokumneti se këngëtari Shpat Kasapi një muaj më parë është kapur me lëndë...

Dokumenti/Shpat Kasapi kapet me lëndë narkotike

Në kohën kur këngëtari Shpat Kasapi po përflitej për fejesën e tij, çështja e drogës duket se i ka prishur goxha punë. Këshilltari i...

Trafikantët braktisin çantat me lëndë narkotike, pazari mbetet në mes

Policia ka sekuestruar katër çanta me lëndë narkotike. Mësohet se katër çantat me drogë janë kapur nga policia mbrëmjen e djeshme në Finiq, ndërsa...

Zbardhen detajet si u arrestua këngëtari i njohur, udhëtonte me “Range Rover”

Një këngëtar i njohur grek është kapur me armë dhe drogë, të cilat i mbante të fshehura në mjetin e tij. Mediat greke shkruajnë...

‘Pazaret bëheshin në Elbasan’/ Operacion antidrogë, kapet trafikanti

Gjatë mesditës së sotme, në Elbasan është finalizuar një operacion anti-drogë, ku në pranga ka rënë një person. Pjesë e këtij rrjeti kanë qenë...

Afganistani, kryeqendra botërore e drogës

Afganistani është prodhuesi kryesor i opiumit në botë. Lulëkuqet e opiumit, prodhojnë më shumë se 90 për qind të heroinës në të gjithë botën. Sasia...

“Njëri lëvizte me pushkë në thes, dy të tjerë me drogë”, kontrolli policor ‘fundos’ 3 persona (FOTO)

Policia e Shtetit ka bërë të mundur arrestimin e tre të rinjve dhe ka sekuestruar dy armë zjarri dhe kokainë në një operacion në...

Arsenal armësh dhe drogë të fshehura në bodrumin e banesës, kapet i rrezikshmi i Lazaratit (VIDEO)

Autoritetet kanë finalizuar operacionin "Sopoti", duke vënë në pranga një 54-vjeçar. Si rezultat i këtij operacioni, u arrestua në flagrancë shtetasi me inicialet Sh....

Sekuestrohet skafi me drogë me vlerë 2 mln euro, arrestohet një shqiptar

Një shqiptar dhe një italian janë arrestuar nga policia italiane, pasi u kapën në një skaf me 152 kg marijuanë e 26 kg hashash. Sipas...

Të fundit

Kryemadhi: Ahmetaj është frikacak, nuk e mban dot burgun

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi është shprehur se kohët e fundit ka ndryshuar mendim për ministrin Arben Ahmetaj. E ftuar në “Opinion”...

E mori me kredi, pas një viti e gjysmë përmbarimi e nxjerr nga shtëpia

Jorida Davidhi ka denoncuar sot në emisionin “Stop” se në vitin 2013 ka marrë një kredi të butë përmes Bashkisë Tiranë dhe një institucioni...

Kryemadhi: Dola kundër inceneratorëve, Koka u ankua tek ish-kryetari i LSI

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intehrim, Monika Kryemadhi ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me denoncimin e saj për inceneratorët. Kryemadhi tha se eksponentë...

Deklarata për dorëheqje/ Spahiu jep 6 argumente pse Meta nuk do e mbajë fjalën

Juristi i njohur, Kreshnik Spahiu duke komentuar deklaratat e Presidentit Ilir Meta së fundmi lidhur me zgjedhjet e ardhshme, tha se Kreu i Shtetit...

Kush është ishulli më misterioz, më i izoluar dhe më i rrezikshëm në planet?

Një ishull i pandikuar nga civilizimi modern. A ekziston? Po. Në Oqeanin Indian, populli sentinelez ka jetuar në një ishull të vogël për më...