Kryesore

Tjetër tërmet i fortë godet vendin, epiqendra në Vorë


               Publikuar në : 22:20 - 22/09/19 Enno

Vendi është goditur nga një tjetër tërmet këtë mbrëmje. Lëkundjet janë ndjerë më së shumti në Tiranë dhe Durrës. Epiqendra ka rënë 8 km larg qytetit të Vorës, me një magnitudë 4.4 Rihter.

Lëkundjet sizmike u regjistruan rreth orës 22.08 minuta.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT