E mërkurë, 22 Shtator, 2021
14.5 C
Tirana

“Ti pi nga mëngjesi, deri në darkë”, Shehi-Nanos: Ik mor langaraq, zgjebs (video)

Analisti Mustafa Nano është përplasur me ish-deputetin Dashamir Shehi në studion e “Opinion”. Përplasja mes tyre ka nisur pasi Nano i ka kujtuar ish-deputetit që pi alkool. Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin disa fyerje, madje mos menduar për shfaqjen e shëmtuar në opinionin publik.

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burr, për katekizëm. Do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash, ke pirë ndonjë got tani. Muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës.

Mustafa Nano: Ti pi nga mëngjesi deri në darkë. Nuk thashë ndonjë gjë, nuk është turp.

Dashamir Shehi: Ik mor langaraq, zgjebs.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Për një parlamentarizëm antimafie, antikorrupsion

Nga: Pëllumb Nako Parlamenti filloi punimet nën një normalitet absolut. Sigurisht, u krijuan edhe komisionet përkatëse, të njëjtë si të viteve e dekadave më parë....

Alternime kthjellimesh dhe vranësira. Nesër priten teshje shiu të izoluara

Ditën e merkurë, vendi ynë pritet të jetë nën ndikimin e masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira. Reshje shiu...

Artan Hoxha: Mund të arrestohen ish-kryeministra e ish-presidentë

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë Yuri Kim ka zhvilluar së fundmi një takim me 15 prokurorët e SPAK, ku ka përçuar mesazhe të rëndësishme....

Lajçak i shqetësuar për situatën në veri të Kosovës

Përfaqësuesi i BE për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, ka thënë se ka njoftuar vendet e BE-së për situatën në veri të Kosovës. Me anë...

Kurti takim me ambasadorët e QUINT-it, zbulon vendimin e fundit

Kryeministri Albin Kurti ka pritur sot në takim ambasadorët e vendeve të QUINT-it, ku është diskutuar lidhur me reciprocitetin e targave me Serbinë. Kurti...