E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

“Pi raki nga mëngjesi deri në darkë”, Nano i kërkon falje Shehit: Ishte goditje poshtë brezit! (video)

Pas përplasjes me ish-deputetin Dashamir Shehi në studion e “Opinion”, analisti Mustafa Nano në një pjesë të debatit i ka kërkuar falje publikisht.

Debati mes tyre u nxeh së tepërmi në një pikë, ku Nano i kujtonte Shehit se ai e tepronte me alkoolin. Kjo e ka nevrikosur këtë të fundit, i cili ka shpërthyer në fyerje personale.

Por Nano, ndodhur ngushtë nga kjo situatë qesharake është shfajësuar duke thënë: “Së pari dua të bëj një tërheqje nga ajo goditja poshtë brezit që i bëra Dashit. Nuk më ka hije, por janë pjesë e debatit”.

Në këtë mënyrë ka kërkuar ndjesë analisti Mustafa Nano, për përplasjen që pati me ish-deputetin Dash Shehi.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Aksident në Kuçovë, shoferi shpëtohet katër orë pas bllokimit në kamion

Në Kuçovë ka ndodhur mrekullia, ku shoferi është shpëtuar katër orë pas bllokimit në kamion. Drejtuesi i kamionit me inicialet A. P.,  që mbeti...

Njihuni me këmbimin valutor, 25 shtator 2021

Në kursin e këmbimit valutor, sot vihet re një rritje e lehtë e dollarit, frangës zvicerane, paundit britanik dhe euros. Më poshtë do të gjeni...

E shtuna me diell dhe temperatura deri në 30 gradë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash, duke sjellë mot me diell në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat do...

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...