E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“Ti nuk je burrë dhe turp të të vijë!”, Antonia largohet nga studioja (VIDEO)

Puntata e djeshme e “Përp’uthen” ka startuar me një situatë të tensionuar mes dy konkurrentëve; Antonia dhe Meliku. Ky i fundit zbuloi se kishte marrë mesazhe kërcënuese, e madje këtë e demostroi duke i bërë publike. Dikush që pretendon se është i dashuri i Antonias jashtë emisionit, i ka shkruar Melikut, e madje edhe e ka telefonuar në rrjetet sociale.

“Unë mendoj se Antonia është e lidhur jashtë. Ai dinte çdo gjë për të, edhe për lulet që unë i dhashë, më tha të kem kujdes, me mori dhe në telefon”, tha ai.

Antonia u shpreh se ajo nuk kishte asnjë lidhje jashtë, dhe se këto akuza janë të pavërteta. Marrë shkas nga këto akuza, ajo vendosi të largohej nga studioja.

Antonia: Ti djalë i dashur, e ke bërë skenarin në mendjen tënde, në trurin tënd. Ti nuk je burrë për mua!

Meliku: Ti nuk je femër për mua

Antonia: Ti nuk je burrë dhe turp të të vijë që i thua këto fjalë

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...