E enjte, 24 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

Të tjera largime nga “Portokalli”-a, dy aktore s’do të jenë pjesë e sezonit të ri

Spektakli i njohur i humorit “Portokalli”, po pëson ndryshime rrënjësore. Aktorja shumë e njohur me rolin e “Luzes”, Renada Caci, s’do të jetë më pjesë e “Portokalli”-së këtë sezon. Arsyet mbeten ende të paqarta.

‘Luzja’ konfirmon largimin nga Portokalli-a

Burime për “Who” tregojnë se një tjetër aktore që po lë këtë vit “Portokalli”-në është Egla Ceno.

Pak ditë më parë u pa në videon e Rezart Veleshnjës, i cili paralajmëronte nisjen e spektaklit të humorit në muajin tetor.

Egla ishte një aktore e shtuar rishtazi në radhët e “Portokalli”-së, por me sa duket nuk do të jetë më këtë sezon.

 

View this post on Instagram

 

Po m’duket vetja si veshka mes dhjamit 😁💙💚💜 @florjanbinaj @rezart._.veleshnja @cela_irgen

A post shared by Egla Ceno (@egla_ceno) on

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...

Gara ‘formale” për kreun e AMA shton shqetësimet për lirinë e medias

Komisioni Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik – me deputetë në përfundim të mandatit dhe të ashtuquajturën opozitë parlamentare, vendosi të mërkurën...