E enjte, 24 Qershor, 2021
26.5 C
Tirana

‘Luzja’ konfirmon largimin nga Portokalli-a

Renada Caci, e njohur për një sërë rolesh të suksesshme në Portokalli, nuk do të jetë më në kastin e aktorëve të këtij show.

Të gjithë e njohin me emrin ‘Luzja’, si personazhi që e ka bërë të njohur në spektaklin e humorit Portokalli.

Aktorja ka pranuar se nuk do të jetë më pjesë e Portokalli-së, ndonëse nuk ka preferuar të japë detaje rreth arsyes pse u mor ky vendim, apo se ku do ta shohim sezonin e ardhshëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Macron: Kosova e Serbia të veprojnë si evropianë dhe të arrijnë një marrëveshje

Presidenti francez, Emmanuel Macron u bëri thirrje Kosovës dhe Serbisë të arrijnë një kompromis që do të bëjë të mundur të “kthehen nga e...

Këshilli Bashkiak anulon mbledhjen, Leli: Vlora duhet promovuar, jo sakatuar!

Prej javësh po tentohet ti bëhet një “gjyq publik” Dritan Lelit, por ky i fundit ka mundur që ta shmangë. Tre ditë më parë,...

Evropa duhet të përballet me imperializmin agresiv të Rusisë

Nga Gabrielius Landsbergis* “Center for European Policy Analysis” Kur një avion pasagjerësh i nisur nga Athina për në Vilnius u detyrua të ulej në Minsk,për...

Argjentinasi/ Leo Mesi 34 vjeç. Ja ç’kanë thënë trajnerë e lojtarë për të

“Mesi është më i miri i të gjitha kohërave, ka aq shumë ndryshim me të tjerët sa është budallallëk edhe ta dyshosh këtë gjë....

“Pas gjykatësve, radhën e kanë…”, Manjani paralajmëron “goditjen” e fortë

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, paralajmëron se pas gjykatësve dhe prokurorëve radhën e kanë OJQ-të që të japin llogari për pastrimin e parave. Ylli...