E mërkurë, 16 Qershor, 2021
21.5 C
Tirana

Të shtëna me armë zjarri në Fier, plagoset 34-vjeçari

Një plagosje ka ndodhur mesnatën e kaluar, ku 34-vjeçari me inicialet M.M., është paraqitur në spitalin e Fierit për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “8 shkurti”, në qytetin e Fierit.

34-vjeçari mësohet se ka marrë një plagë në këmbë. Ai ka thënë para grupit hetimor se nuk ka parë asgjë, se kush mund ta ketë plagosur.

Policia ka ngritur grupin hetimor, dhe po hetohet në lidhje me këtë ngjarje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Kontrollet e RENEA-s/ Hoxha zbulon zonat e “nxehta” në Vlorë dhe Shkodër

Artan Hoxha: ''Si do arrestoheshin autorë të ngjarjeve kriminale ku prokurori nuk ka lëshuar urdhër arresti. RENEA doli dhe ka hyrë në Kiras dhe...

Denoncimi Fiks Fare/ 1200 euro kalimi në Kapshticë në mënyrë të paligjshme

Bashkimi Europian hap më në fund dyert për turistët shqiptarë, të mbyllura prej më shumë se 1 viti. Ambasadorët e 27 vendeve anëtare të...

Me këtë rini, e ardhmja është e sigurtë. Në dreq do të shkojmë

Nga: Mentor Kikia Në Shkodër, dyndje e madhe në sallën e teatrit “Migjeni”. Nuk po shiten biletat e ndonjë shfaqeje të ”madhe”. As ka ardhur...

Alarmi: Më shumë se gjysma e produkteve kozmetike përmbajnë kimikate toksike

Më shumë se gjysma e produkteve të njohura kozmetike që shiten në SHBA dhe Kanada ka gjasa që të përmbajë nivele të larta të...

‘Me një mik special’/ Rama i shkon në shtëpi ish-presidentit francez, Sarkozy

Kryeministri Edi Rama është takuar ditën e sotme me ish-presidentin e Francës, Nicolas Sarkozy. Në takimin e zhvilluar në shtëpinë e Sarkozy në Paris, Rama...